Hoşgeldin

Çıkış Yap
  • Hoşgeldin
  • info@listmakeapp.com
  • Makyaj Listende Neler Var?
Türkçe

Gizlilik sözleşmesi

İşbu Gizlilik sözleşmesi, listmakeapp tarafından sitede bulunan ürünlerin, tüm hususları içeren www.listmakeapp.com adresi üzerinden erişim sağlanacak internet sitesi’ne ilişkin gizlilik uygulamalarını içerir İş bu Gizlilik sözleşmesi listmakeapp.com web Sitesine giriş yapan kişilerin yani kullanıcıların sitede yer alan Üyelik Formunu doldurması ile birlikte başlamış olacaktır. Gizlilik sözleşmesi web sitesi kapsamındaki hizmetlerden kullanıcıların yararlanması amacıyla kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve saklanmasına ilişkin hükümleri içermektedir. İş bu Gizlilik sözleşmesi hükümleri listmakeapp.com web sitesine nasıl erişildiğine bakılmaksızın uygulanacaktır.İşbu Gizlilik sözleşmesi hükümlerini, dilediği zaman Web Sitesi’nde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir.Listmakeapp.com’un değişiklik yaptığı Gizlilik sözleşmesi hükümleri, iş bu Web Sitesi’nde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.Kullanıcıların Web Sitesi’den ayrılmak istemesi durumunda, siteden çıkılması yeterli olacaktır.

-Kullanıcıların Bilgilerine Erişilmesi

Kullanıcılar Web Sitesi’ne giriş yaparak Üyelik Formunu doldurup onayladıktan sonra, kullanıcıların bu kapsamda sağladığı tüm bilgileri (e-posta adresi)hizmetlerin sağlanması amacıyla süresiz olarak kayıt altına alınacaktır. Kullanıcılar tarafından girilecek ve sistemde kayıtlı tutulacak kullanıcı bilgileri başka amaçlarla kullanılmayacaktır. Web Sitesi işlemlerinin gerçekleştirildiği sayfalar SSL sertifikası ile korunmakta olup kullanıcı bilgileri işbu Gizlilik sözleşmesi uyarınca gizli tutulacaktır.

- Site üzerinden topalanacak bilgiler

Web Sitesi’ne erişimin sağlandığı cihaza ait bilgiler,

Kullanıcının site Kayıt bilgileri,

Web Sitesinde bulunma zamanı ve süresi,

Web Sitesi içerisinde kullanılan arama sorgulama terimleri,

Web Sitesi’ne erişimin sağlandığı cihazın üzerine yerleştirilen çerezler içinde saklanan her türlü bilgileri,

Diğer bilgiler,

-Bilgilerin Kullanılması

Web Sitesi’ne giriş yapıldıktan sonra Web Sitesi aracılığı ile alınacak her türlü bilgi biz tarafından aşağıdaki amaçlara hizmet etmek üzere kullanılacaktır. Kullanıcıların etkinlik ve yapılacak çekilişler hakkında kullanıcıları bilgilendirmek

Ürünlerle ilgili konular hakkında bilgi mesajı gönderilmesi;

İstatistiksel analiz değerlendirmeler yapmak, veritabanı oluşturmak veya pazar araştırması yapmak;

Özelleştirilmiş reklamlar ve sponsorlu içerik gibi reklamlar vermek, promosyon amaçlı bildirimler gönderilmesi;

Web Sitesi geçmiş deneyimlerine bağlı özelleştirilmiş içerik sağlamak ve tavsiyelerde bulunulması;

Ürün ve hizmetlerle ilgili görüş alınması ve müşteri anketleri yapılması;

Web Sitesi hizmetlerinin geliştirilmesi, iyileştirilmesi anlamında çalışmalar yapılması;

Web Sitesi kapsamındaki hizmetlerden yararlanabilmek için Kullanıcıların Web Sitesi’ne giriş yapmaları gerekmektedir. Web Sitesi’ne giriş yapmak isteyen Kullanıcıların, “Üyelik Formu”nu ve “Kullanım Şartları”nı okuyup kabul etmeleri gerekmektedir. Kullanıcılar, Web Sitesi’ne giriş yaptıktan sonra kendilerine ait olan bilgİlerini görebilecek..

-Bilgilerin Paylaşılması

Web siitesi kapsamında edindiği Kullanıcı bilgilerini, kanunun öngördüğü bir zorunluluk dolayısıyla, kamu yararına veya resmi olarak bir görevin yerine getirilmesi amacıyla, hukuki ve cezai bir soruşturma ve kovuşturma kapsamında, Kullanıcıların veya başkasının hayatını veya beden bütünlüğünü korumak ve ilgili yasal düzenlemelerde sayılan hukuka uygunluk hallerinde adli kurumlar veya diğer devlet kurumları veya üçüncü kişilere açıklayabilir.

Bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesi’ne ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Listmakeapp.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

-Güvenlik

Web Sitesi kullanımı kapsamında toplanılan bilgileri korumak bütün tedbirleri biz tarafından alınmış olmakla birlikte, hiçbir web sitesinin, internet iletiminin, bilgisayar sisteminin veya kablosuz bağlantının tamamen güvenli olmadığının bilinmesi ve Web Sitesi kullanımının bu bilinçle gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

-Marka ve Telif Hakkı

Web Sitesi kapsamındaki; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dâhil izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı’nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle ait olan listmakeapp Marka ve Logosu'nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı'ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, Bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı'dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı'ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı'nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.